Для високошвидкісної сівби потрібен трактор із запасом потужності, – досвід – AgroTimes

Господарство «Агроінвест» помітило значне збільшення продуктивності сівби, коли почало експлуатувати свою першу сівалку точного висіву від Väderstad.

Про це розповів заступник директора з рослинництва приватної агрофірми «Агроінвест» Сергій Мацько в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

«На полях, попередньо оброблених дисковими знаряддями, встановлювали робочу швидкість 16 км/год, а подекуди доходили й до 18 км/год. Та не завжди трактор був готовий до роботи на такій швидкості, особливо на полях із горбистим рельєфом. По оранці вдавалося працювати на швидкості 14-16 км/год, і тут також усе залежало від рівності поля й можливостей трактора», – зазначає Сергій Мацько.

Із сівалкою Väderstad Tempo L16 витрати пального становлять 5-6 л/га. Взагалі 16-рядні сівалки у господарстві експлуатують із тракторами потужністю від 340 до 370 к. с. Працівники стверджують, що бажано, щоб трактор мав запас потужності. Тоді задана робоча швидкість буде без проблем витримуватись за будь-яких ґрунтових умов і будь-яких рельєфів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується