ОптімусАгро припинило діяльність на окупованих територіях — AgroPortal.ua

ТОВ «ОптімусАгро Трейд» повідомляє про повну неможливість виконання зобов’язань за договорами складського зберігання зерна у зв’язку протидією законній господарській діяльності компанії на тимчасово окупованій території Запорізької та Херсонської областей.

Про це говориться у повідомленні компанії.

«Протягом березня-травня 2022 року товариство намагалося робити все можливе для забезпечення звичайної роботи своїх зернових складів на територіях, які не підконтрольні Збройним Силам України. Але зараз через втручання окупаційної адміністрації та подекуди збройних формувань товариство об’єктивно вже не може забезпечити виконання договірних зобов’язань перед поклажодавцями, дотримання законів України та реалізацію своїх управлінських рішень», — говориться у повідомленні.

Отже, ТОВ «ОптімусАгро Трейд» припиняє господарську діяльність на тимчасово окупованій території Запорізької та Херсонської областей.

За фактом цих подій компанія направляє звернення до Служби безпеки України, повідомляючи про всіх поклажодавців, що є потерпілими від протидії законній господарській діяльності товариства та/або від захоплення комплексу будівель та споруд (зерносховищ).

Товариство має намір позиватися до держави-агресора з метою стягнення цих та інших збитків.

Крім того, у зв’язку із зупиненням діяльності зернового складу Якимівського, Троянівського, Розівського, Верхньотокмацького, Сірогозького та Качкарівського виробничо-структурних підрозділів «ОптімусАгро Трейд» та призупиненням дії трудових договорів із працівниками цих підприємств вважаються недійсними печатки компанії ТОВ «ОптімусАгро Трейд» (ідентифікаційний код 41161689) з такими номерами: №1, №3, №6, №11, №13, №22, №24, №38, №40, №42, №43, №44, №45; ПрАТ «Розівський елеватор» (ідентифікаційний код 00954337) з такими номерами: №2, №5, №7, №8, №9, №11; ТОВ «Нікопольська зернова компанія» (ідентифікаційний код 31337984) з такими номерами: №6, №12.


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується