Контінентал почне приймати зерно на новому елеваторі — AgroPortal.ua

«Контінентал Фармерз Груп» готує потужності зі зберігання та переробки до приймання нового врожаю.

Як говориться у повідомленні компанії, цього сезону планується здійснювати зберігання врожаю на 5 елеваторах і 3 сушильно-зернових комплексах загальною потужністю понад 500 тис. т. 90% елеваторних потужностей уже готові до приймання врожаю.

Цього року компанія вводить в операційну діяльність елеваторний комплекс у Городенці, що в Івано-Франківській області, який придбала торік. На елеваторі є дві паралельні лінії на приймання продукції, кожна з яких розрахована на прийом 200 т зерна за годину. Є авто- та залізничне вивантаження. Загальна потужність одноразового зберігання комплексу — понад 87,5 тис. тонн.

«Підготовку елеваторів розпочали завчасно — ще на початку березня. Найближчим часом ремонт плануємо завершити, щоб комплекси були повністю готові до прийому продукції.

Станом на зараз на елеваторах ще є залишки з минулого сезону, але, за нашими розрахунками, наявних потужностей буде достатньо для прийому зібраного цьогоріч врожаю. Враховуючи ситуацію у країні та проблеми з подальшим відвантаженням продукції, ми забезпечили додаткове місце для її тривалого зберігання. Зокрема, закупили полімерні рукави та зернопакувальні та зернорозпакувальні машини. Такий спосіб складування дозволяє розміщувати продукцію без втрати якості щонайменше рік», — зазначив операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Компанія розраховує розпочати першу хвилю жнив наприкінці червня та зібрати врожай озимих культур із 86,2 тис. га.

Для довідки: «Контінентал Фармерз Груп» — сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західному регіоні. «Контінентал» — один із провідних виробників картоплі в Україні. Картоплесховища компанії в Тернопільській та Львівській областях мають загальну місткість понад 100 тис. т.


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується