KÖCKERLING пропонує універсальний агрегат для багатьох ґрунтообробних операцій – AgroTimes

Передпосівний обробіток ґрунту лаповими культиваторами забезпечує високу продуктивність за мінімальних витрат. Проте слід ураховувати технологічні особливості цих знарядь, щоб досягати бажаного ефекту й не втрачати у якості.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Виробник KÖCKERLING пропонує аграріям культиватор Allrounder-profiline з шириною захвату 6, 7,5, 9, 12 м і флагман серії Allrounder-profiline 14,5 м із транспортним положенням завширшки 3 м і заввишки 4 м.

Агрегат має високу конструкцію рами з просвітом 60 см, що дозволяти працювати за великої кількості рослинних решток.

«Культиватор не є класичною бороною з пружинними зубами, а швидше універсальною машиною, якою можна швидко та ефективно проводити різні роботи: механічну боротьбу з бур’янами, передпосівний обробіток ґрунту після плуга або культиватора, розпушування ґрунту для аерації після сильних дощів, а також закладання мінеральних добрив системою BOXER», – відзначають у статті.

BOXER – це подвійний бункер об’ємом до 4000 л з двома окремими дозаторами котушкового типу, що може вносити як один, так і два різні типи добрив (наприклад, фосфорне й азотне) за потреби на різну глибину з точним дотриманням заданої норми. Крім того, він адаптований до роботи за системою точного землеробства з аплікаційними картами завдань.

Раніше ми повідомляли, на Волині відбулась презентація офіційного дилера KÖCKERLING в Україні.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується