Row-Master прополює бережно та з високою продуктивністю, – аграрій – AgroTimes

Господарство «Прогрес» обробляє 2 тис. га за традиційною технологією. Вирощують пшеницю, ячмінь, ріпак, соняшник і кукурудзу. Наразі виконують міжрядний обробіток соняшнику разом з унесенням ґрунтових гербіцидів. Для прополювання застосовують культиватор Row-Master від BEDNAR.

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів директор і власник ПП «Агрофірма «Прогрес» (Дніпропетровська обл.) Володимир Регер.

Експлуатують агрегат у господарстві вже 2 роки: обробили близько 1 тис. га угідь. За час користування культиватором замінили тільки один підшипник за гарантією.

«Ми працюємо у фазу розвитку до 7-го листка. За сезон напрацювання становить близько 500 га, залежно від ґрунтово-кліматичної ситуації в полі. Та хочу сказати, що це для нього дрібниці. Агрегат може значно більше», – зазначає Володимир Регер.

Культиватор Row-Master має кліренс 80 см, що забезпечує високу продуктивність навіть на прополюванні високорослих рослин, не пошкоджуючи їх.

«Крім того, Row-Master має спеціальний захисний диск, який можна відрегулювати, встановивши бажану відстань до рядка. Це запобігає загортанню культур, за будь-якої їх висоти. А завдяки тому, що лапи менші, не утворюються грудки й краще розпушується ґрунт. Це набагато краще, ніж одна велика лапа, що рве землю. Так культиватор зі швидкістю 10 км/год спокійно обробляє одразу 12 рядків. Агрегатуємо його з 150-сильним трактором John Deere 6930. За світловий день прополюємо близько 70 га», – відзначає господар.

Високу точність обробітку забезпечує камера, якою оснащено культиватор. Її можна налаштувати відповідно до своїх умов – вона відрізнятиме культурну рослину від бур’янів за кольорами, що також запобігає пошкодженню культури.

«З переваг хочу також зазначити компактність культиватора в транспортному положенні, завдяки чому зручно пересуватися дорогами загального призначення, не порушуючи відповідні стандарти», – додає Володимир Регер.

Нагадаємо, вартість техніки BEDNAR не підвищуватиметься найближчим часом.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується