Ціни на українську пшеницю становлять 5000-6800 грн/т – AgroTimes

Ціни на пшеницю повернулись до росту на фоні проблем ЄС та США, а також відсутності перспектив у питанні розблокування українського експорту.

Про це повідомляють аналітики Barva Invest.

Липневий ф’ючерс на американську пшеницю на біржі в Чикаго (ZWN2)  зріс до 10.78 $/бу, ціна на європейську  пшеницю на Euronext (EBMU2) зросла на 5.0 €/т – до 397.75 €/т, а на чорноморську Black Sea (BWFK2) – на 3.5 $/т (до 414.50 $/т).

Спекотні погодні умови знову викликають побоювання щодо погіршення стану посівів напередодні початку збиральної кампанії. Разом з тим, стан посівів пшениці у Франції за тиждень погіршився ще на 1% і наразі складає 65% у хорошому та відмінному стані.

Місцеві аналітики зазначають, що можуть знову переглянути оцінку посівних площ пшениці під новий урожай в Аргентині в сторону зниження через сильну посуху.

Нові експортні продажі американської пшениці за тиждень становили 236.9 тис. тонн.

Японія закупила на тендері 186 тис. тонн пшениці.

Ціни на українському ринку залишаються на попередніх рівнях. Вартість української пшениці на внутрішньому ринку  (СРТ 11,5%) становить 5000-6800 грн/т.

Нагадаємо, ціни на пшеницю зростуть більш ніж на 40 відсотків. Також ми писали, що пшеницю на українських млинах купують за значно нижчими цінами, ніж на зовнішньому ринку.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується