В Україну суттєво знизились поставки сільгосптехніки — думка – Latifundist

Війна суттєво вплинула на сільське господарство не тільки в Україні, а й по всьому світу. Всі передові компанії з початком війни були змушені змінити графіки постачань сільгосптехніки та комплектуючих.

 

Про це 13 червня під час онлайн-конференції з представниками української преси повідомив бізнес директор BEDNAR Ян Беднар, пише Traktorist.ua.

 

 

«‎Ринок України для нас впав дуже суттєво, як і в принципі для інших компаній на ринку. Стосовно ринку росії — ми вийшли з нього. Дякувати нашим іншим західним ринкам, завдяки яким ми маємо певне зростання, тому ті агрегати, які були вироблені для росії та частково для України були продані на інші ринки», — розповів ‎бізнес директор BEDNAR.

 

 

Ян Беднар додав, що має певні побоювання стосовно наступного року, тому що ринок росії компанія по суті втратила зі свого обороту, а щодо ринку України — поки що незрозуміла ситуація.

 

Як зазначив Беднар, війна в Україні також спричинила зростання цін на ріпак, зернові, кукурудзу і інші культури, що суттєво вплинуло на продажі техніки за кордоном. Тобто іноземні фермери розраховують на гарні ціни та інвестують в нову сільгосптехніку.

 

 

«‎Дуже несправедливим є той факт, що іноземні фермери виходить, що заробляють на цьому, а втрачають тільки українські аграрії. Не справедливим є і те, що державні банки Чехії та ЄС не дають фінансування на розвиток українського агросектору», — підсумував ‎Ян Беднар.

 

 

Він додав, що також не справедливим є й той факт, що багато виробників сільгосптехніки все ще залишаються на ринку росії та поставляють туди свою продукцію.

 

Нагадаємо, що чеський виробник сільськогосподарської техніки BEDNAR розглядає Україну в якості ринку номер один для свого бізнесу.

 


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується