У «Ниві Переяславщини» розповіли, як готують техніку до жнив – AgroTimes

Група компаній «Нива Переяславщини» готує техніку до збирання врожаю.

Про стан справ у тракторно-комбайновому підрозділі розповів головний інженер компанії Олександр Онищенко, повідомляє прес-служба Групи компаній.

«Підготовка до успішних жнив розпочинається після завершення збирання врожаю. Саме тоді ми проводимо обстеження, «дефектовку» техніки. Аналізуємо те, як відпрацювали машини та які недоліки були в роботі. Складаємо список вузлів і агрегатів, що слід замовити. Далі розбираємо техніку, тут екіпажі працюють разом із механіками і 10% технічно несправних запчастин ми виявляємо саме під час розбирання техніки. За багато років роботи у нас склалася практика не чекати до весни, а замовляти усе відразу після дефектування, тому більшість запчастин ми замовили ще минулої осені, а відтак отримали усе необхідне ще до початку війни. Нині основні труднощі не із запчастинами, а з логістикою та розрахунками: усі вимагають передоплату, хоча досі ми мали навіть відстрочку платежах. Тому намагаємось мати в себе на складі всі витратні матеріали, за багато років вивчили, що буде потрібно», – зазначає головний інженер.

Нині головна увага підготовці техніки для збирання ранніх зернових – це комбайни, преси, прес-підбирачі, бункери-накопичувачі. Наразі усі потрібні запчастини у господарстві мають, дещо оперативно підвозять.

«Суттєва складова нашої роботи – кадри. З року в рік підтримуємо, виховуємо, вишукуємо людей, які люблять техніку. Так склалося, що багато із наших механізаторів були мобілізовані, тому у цьому році маємо суттєве оновлення. Дефіциту не маємо. Усе, що від нас залежить, зробимо, щоб жнива були забезпечені справною і ефективною технікою»,- додає Олександр Миколайович.

Раніше в «Ниві Переяславщини» розповіли про виклики цьогорічної посівної.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується