Стало відомо, як змінились ціни на добрива в Україні – КУРКУЛЬ

За останні три тижні мінеральні добрива в Україні переважно здорожчали. Так, суттєво збільшився діапазон цін на амофос, діамоній фосфат та добрива NPK 16:16:16 і NPK 10:26:26. Водночас ціни на карбамід та КАС дещо знизились. Про це розповів директор з маркетингу компанії «Українські мінеральні добрива» (UMF) Сергій Рубан, пише Latifundist.com.

За словами експерта, діамоній фосфат зайняв провідні цінові позиції випередивши амофос, який утримував пальму першості не один тиждень.

«Діамоній фосфат пропонують в діапазоні від 42 до 49,5 тис. грн/т. Водночас амофос можна придбати за ціною від 38 до 45 тис. грн/т», — зазначив експерт.

Карбамід, за словами директора UMF, пропонують в діапазоні від 32 до 35 тис. грн/т.

За словами експерта, КАСи можна знайти за ціною 22-25,5 тис. грн/т, що на 1,5-2 тис. грн/т менше, у порівнянні з прайсами UMF від 16 травня. Експерт додав, що діапазон цін на аміачну селітру склав від 26 до 28 тис. грн/т.

 

Сергій Рубан наголосив, що за тонну сульфату амонію аграріям доводиться віддати від 17 до 21 тис. грн, а ось рідкий аміак відсутній на ринку. Причина — під час війни речовина становить підвищену небезпеку.

Ціни на добрива

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується