Створено платформу, на якій фіксуватимуть завдані війною збитки АПК – АГРОПОЛІТ

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України. Про це повідомляє комітет з питань аграрної та земельної політики.

«Війна, яку розпочала росія проти України, поставила під загрозу продовольчу безпеку світу. Окупанти цілеспрямовано мінують поля, викрадають та підривають сільськогосподарську техніку, знищують об’єкти аграрної інфраструктури. Саме тому оцінка завданих збитків – це важливий етап в подальшій відбудові аграрного потенціалу нашої держави», – ідеться у повідомленні.

Ціль платформи – фіксація та документація завданих збитків та шкоди для опрацювання органами державної влади та подальшого відшкодування та компенсацій.

Види майна, які можна фіксувати, як зруйновані, викрадені чи пошкоджені: земельні ділянки, інфраструктурні об’єкти, сільськогосподарська техніка, вантажні та легкові автомобілі, запаси ресурсів, обладнання та устаткування, продукція тваринництва, продукція рослинництва.

Зафіксувати збитки можна за посиланням.

Нагадаємо, що Україна працює над міжнародною операцією під керівництвом ООН з флотами партнерів для створення безпечних торгових шляхів українського продовольчого експорту.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується