Українське вино визнане кращим в Канаді – SEEDS

Україна має певні перемоги на всіх фронтах – є свої успіхи на воєнному фронті, перемога в “музичній битві” на Євробаченні, дипломатичні успіхи. Також є перемоги і на аграрному та продовольчому ринку. Зокрема, днями українські вина, виготовлені на Одещині, отримали дві престижні нагороди, повідомляє SEEDS.

Міжнародні експерти визнали смак та якість вин “Одеське чорне” та “Сухолиманське” від виноробні “Колоніст”.

“На міжнародному винному конкурсі у Канаді в Альберті Alberta Food & Beverage Expo Consumer Choice Awards українське вино “Колоніст”, яке вироблено з українського сорту винограду, на українській землі, українськими виноробами, було найкращим і стало переможцем. ОДЕСЬКЕ чорне і СУХОЛИМАНСЬКЕ впевнено підкорили далеку Канаду”, – повідомили в компанії.

Виноробня “Колоніст” була заснована в 2005 році на півдні Одещини. Виноградники та виробничі потужності розташовані на березі озера Ялпуг та лежать на одній широті з Бордо (Франція) та П’ємонтом (Італія).

Щороку виноробня виготовляє до 300 тис. пляшок шляхетного напою.

Під час війни пдприємство долучилось до гуманітарного руху. Так, представники виноробні привезли з Болгарії на Одещину 2 електрокардіографи. Один передано до сільської лікарні в Криничному, другий передано в Дунайську ізмаїльську лікарню. Також військові отримали від “колоніста” продовольчу допомогу. А у центри гуманітарної допомоги села Криничне та міста Болград було доставлено дитяче харчування, суміші для немовлят та предмети гігієни для новонароджених.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується