ФАО надало насіннєву картоплю 17.7 тис. домогосподарств – AgroTimes

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) доставила набори насіннєвої картоплі для 17.7 тис. домогосподарств у 10 областях країни.

Про це повідомляє пресслужба міжнародної організації.

Близько 46 тис. осіб отримали допомогу у межах кампанії, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації.

«Зараз критично важливо допомогти фермерам. Як великим, так і дрібним, а також сім’ям, які займаються городництвом біля дому, – сказав П’єр Вотьє, голова офісу ФАО в Україні. ― Сільське господарство є одним з основних секторів економіки України й

має ключове значення для продовольчої безпеки країни. Воно також є основним джерелом доходу для 12,6 млн осіб, які проживають у сільській місцевості, та становлять майже третину населення країни».

Загалом за останні тижні було доставлено 862 тонни насіннєвої картоплі для осіб, що потребують допомоги. Розподіл зробили ще до початку висаджування картоплі.

Кожне домогосподарство отримало набір із 50 кілограм насіннєвої картоплі.

«Найближчими тижнями ФАО надасть 3 700 домогосподарствам (9 600 осіб) багатоцільову грошову допомогу, а понад 14 600 сільських сімей (38 000 осіб)

отримають набори для вирощування овочів з метою відновлення виробництва

харчових продуктів для споживання та продажу, – додав П’єр Вотьє. – Ми також

плануємо розподілити свійську птицю та підтримати вразливих виробників тваринництва через надання кормів для тварин та вітамінно-мінеральних добавок. З більшими ресурсами ми зможемо охопити більше людей у вразливих сільських районах України».

ФАО закликає виділити $115,4 млн для підтримки 979 320 дрібних фермерів та середніх виробників до кінця грудня 2022 року. Станом на сьогодні ФАО вже отримала  $11 млн. Фінансові внески надали Австралія, Бельгія, Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), Європейський Союз, Український гуманітарний фонд, Фонд Луї Дрейфуса,Франція, Центральний фонд реагуванняна надзвичайні ситуації та Японія.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується