Сівалка BEDNAR EFECTA якісно працює з насінням будь-якого калібру, – досвід – AgroTimes

Угорське підприємство Nemzeti Ménesbirtok і Tangazdaság Zrt успішно експлуатує широкозахватні агрегати від компанії BEDNAR FMT, зокрема, дискову борону ATLAS AE 12400 Profi та сівалку EFECTA CE 12000.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі BEDNAR FMT.

«Минулого року ми придбали дискову борону BEDNAR ATLAS. Основною причиною такого рішення був позитивний досвід роботи з компакторами SWIFTER. Конструкція агрегату, конфігурація та якість були дуже хорошими. У першому ж сезоні використали борону ATLAS на багатьох полях. Вона працює ідеально», – розповідає керівник технічного відділу компанії Ендре Мако.

Щодо сівалки, то агрегат був поставлений в господарство на початку посівного сезону минулого року. Сіяли нею осінню люцерну та інші озимі, а також зернові весною.

«Сівалка може також висівати зернові культури на подвійні та потрійні міжряддя, з чим ми експериментували. Під час осінньої сівби також можемо використовувати технологічні колії. EFECTA висіває як дрібне, так і велике насіння з різною нормою. Згодом рослини проростають дуже гарно й ми маємо якісні сходи», – зазначає пан Ендре.

Разом з тим він відзначає постачання запчастин та обслуговування, якими в господарстві задоволені, а також введення агрегатів в експлуатацію.

«Це добре налагоджена компанія, тому наш досвід знову ж таки позитивний. Ми змогли правильно підготувати техніку до робіт. Від початку сезону без проблем відпрацювали з агрегатами BEDNAR», – резюмував представник Компанії.

Нагадаємо, бізнес директор BEDNAR FMT відвідав Україну.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується