Викрадене з України зерно зафіксували у Середземному морі – розвідка – АГРОПОЛІТ

Окупанти продовжують вивозити викрадене в Україні продовольство на територію рф та окупованого Криму. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що в Пологах Запорізької області зерно та насіння соняшника, які знаходяться в сховищах, готують до транспортування у росію. Також з цією метою вилучається врожай, який зберігався З Енергодару в напрямку Кам’янки Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КАМАЗів та DAF завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення колони – окупований Крим.

Також повідомляється, що в селі Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам вивозити зерно з ангарів. Зерновози відправляються до російського кордону.

 

1500 тонн зернових вивезено зерновозами (Кримзернотранс) з Малої Лепетихи Херсонської області до окупованого Криму. Є інформація, що окрім зерна окупанти вивозять в Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів – буряк, картопля, капуста», – ідеться у повідомленні.

 

Наразі відомо, що значна частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажних суднах під російським прапором в акваторії Середземного моря.

 

Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу», – повідомили у розвідці.

 

Нагадаємо, що агресор вкрав українського зерна на $125 млн.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується