Європейські потужності МХП у І кварталі виробили на 16% більше м’яса птиці – AgroTimes

У I кварталі 2022 року потужності словенської компанії Perutnina Ptuj, яка належить агрохолдингу МХП, виробили 28,6 тис. тонн курятини та індичатини, що на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили в МХП.

Продажі курятини та індичатини за січень-березень цього року склали 17,7 тис. тонн – на 11% більше, ніж за аналогічний період 2021 року. Річне зростання зумовлено головним чином збільшенням обсягів виробництва і продажів на Балканах, уточнили в МХП.

На м’ясопереробних заводах Perutnina Ptuj у І кварталі 2022 року виробили 10,8 тис. тонн продукції, включно з ковбасами та напівфабрикатами – на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому продажі зросли на 8% – до 9,9 тис. тонн.

Як у напрямі птахівництва, так і в м’ясопереробці ціни показали позитивні та стабільні тенденції, як порівняти з І кварталом 2021 року, внаслідок позитивної динаміки цін на курятину у ЄС і в світі.

Так, курятина зросла в ціні на 14%, як порівняти з січнем-березнем минулого року, – до 2,83 євро/кг (без ПДВ). Продукти переробки, включно з сосисками й напівфабрикатами також подорожчали на 7% – до 2,91 євро/кг.

Як повідомлялося, середня ціна курятини від МХП у І кварталі зросла на 28%. В Україні агрохолдинг зменшив завантаженість птахівничих потужностей до 80-85%.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується