АВМ продовжує забезпечувати гуманітарною допомогою виробників молока – Agravery

«Навіть в умовах війни молочні господарства не відступають від кращих практик гігієни доїння, щоб забезпечувати українців якісним і безпечним молоком. З перших днів війни АВМ, ВАР та АСУ збирають і доставляють до тваринницьких господарств гуманітарну ветеринарну допомогу в рамках діяльності міжнародного благодійного фонду SaveUA, за погодженням Мінагро та за підтримки ДПСС», – йдеться у повідомлені.

На склад партнера АВМ, компанії ТОВ “ДК ВЕТ”, прибула поставка від DeLaval – 18 палет витратних матеріалів для гігієни доїння, обладнання для випойки телят, дезінфектантів.

На склад компанії ТОВ “ДК ВЕТ” надійшли антибіотики, протизапальні засоби, гормональні препарати “БРОВАФАРМА”, які були розподілені на ферми, що зазнали найбільших руйнувань та збитків.

Українській офіс Zoetis передав гуманітарну допомогу для підтримки господарств – ветеринарні препарати. Більшість позицій покривають місячну потребу на 4 тис. корів, а деяких продуктів вистачить на обробку 35 тис. поголів’я.

АВМ запрошує до співпраці компанії, організації та фонди, які мають можливості й бажання підтримати продовольчу безпеку України та допомогти молочних та свинарським господарствам, які постраждали внаслідок військових дій.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується