Виставку «AGRO-2022» переносять через війну та очікують рекордну кількість відвідувачів з інших країн – Agravery

Виставку «AGRO-2022» переносять з 7-10 червня на нові дати  через російську агресію. Очікується, що нову виставку відвідає рекордна кількість компаній з інших країн, оскільки  до України прикута увага всього світу.

Про це повідомила пресслужба AGRO.

Від початку війни команда «AGRO-2022» є і продовжує бути в Україні. Замість замовлень конструкцій під виставкові площі команда замовляє захисне екіпірування для бійців ЗСУ. Замість обговорень параметрів стендів – аналізує, який склад військових аптечок має бути найкращим.

Зазначається, що «AGRO-2022» продовжує комунікувати з учасниками й партнерами, об’єднуючи можливості для допомоги Україні.

«Наразі ми впевнені, що наступна 34-та виставка «AGRO» буде по-справжньому особливою і незабутньою. Прем’єр і презентацій буде ще більше, а демонстрації нових вдосконалень і можливостей стануть ще видовищнішими.

Ми сподіваємося, що нову виставку відвідає рекордна кількість компаній з інших країн. Нині до України прикута увага всього світу, всі країни бачать і з кожним днем переконуються у силі й незламності українського народу, у його аграрних можливостях і перспективах», – йдеться в повідомленні.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується