В уряді повідомили терміни ліквідації дефіциту пального – АГРОПОЛІТ

Уряд з початку війни через Міністерство енергетики та Міністерство економіки України співпрацює з операторами ринку для забезпечення населення та підприємств пальним. Протягом наступного тижня проблему нестачі нафтопродуктів буде вирішено. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Впродовж наступних 7 днів дефіцит буде ліквідований, оскільки оператори мають законтрактовані обсяги на території Західної Європи і зараз ми вирішуємо питання, як завезти їх на територію України найшвидшим чином», – зауважила Перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки Укрвїни Юлія Свириденко.

За її словами, тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України спричинений тим, що протягом останніх 3 тижнів ворог завдавав нищівних ударів по паливні інфраструктурі України. Зокрема, знищено Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низку нафтобаз-операторів ринку зі значним запасом пального.

Завдяки крокам уряду ситуація з нафтопродуктами на АЗС покращиться впродовж наступного тижня. Водночас постачання пального з Західної Європи призведе до незначного подорожчання пального. “Це пов’язано насамперед з вищою ціною логістики через складні маршрути і використання кількох видів транспорту», – зауважила Юлія Свириденко.

Нагадаємо, Рада відмовилася від підвищення податків на пальне.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується