Виробничі потужності «Овостар Юніон» на Київщині продовжують працювати – AgroTimes

Підприємства агрохолдингу «Овостар Юніон», одного з провідних виробників яєць і яєчних продуктів в Україні, за підсумками І кварталу продовжують працювати у довоєнному режимі з деякими змінами.

Про це повідомили у компанії.

Основні виробничі потужності групи зосереджені в Київській області – у Фастівському та Білоцерківському районах, де не було серйозних бойових дій. Пташники у Василькові та Ставищі, а також завод із перероблення яєць у Василькові неушкоджені та продовжують працювати.

Завод із перероблення яєць у Макарові (Бучанський район) тимчасово призупиняв виробництво до деокупації наприкінці березня. Виробниче обладнання й склади яєчних продуктів цілі, є некритичні пошкодження адміністративно-виробничих будівель. Керівництво очікує, що після ремонту завод відновить роботу.

Група приділяє першочергову увагу питанням охорони здоров’я та безпеки персоналу. 40 співробітників стали на захист країни.

Підприємства «Овостар Юніон» підтримують ЗСУ та волонтерів. З початку бойових дій на гуманітарні потреби було передано близько 2 млн яєць.

Нагадаємо, птахофабрики агрохолдингу «Авангард» постраждали через російську агресію. Окупанти також розграбували птахофабрику групи компаній «Птахопродукт» на Сумщині.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується