Затверджено порядок державної реєстрації тваринницьких потужностей згідно з вимогами ЄС – Мінагрополітики – АГРОПОЛІТ

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок здійснення державної реєстрації тваринницьких потужностей та операторів ринку, а також Порядок затвердження тваринницьких потужностей для цілей експорту, імпорту та здійснення діяльності, що становить високий ризик. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Вказані документи визначають чітку й прозору процедуру:

    • здійснення державної реєстрації тваринницьких потужностей та операторів ринку, яка відбуватиметься відповідно до вимог законодавства Європейського Союзу;

 

    • затвердження тваринницьких потужностей для експорту, імпорту та здійснення діяльності, що становить високий ризик, відповідно до законодавства ЄС.

 

Очікується, що імплементація положень Регламенту (ЄС) № 2016/429 (Регламент введено в дію 21 квітня 2021 року) дозволить підвищити ефективність протиепізоотичих заходів та заходів державного контролю.

У Мінагро наголошують, що як наслідок це забезпечить покращення епізоотичної ситуації на території України, де сьогодні з певною періодичністю фіксуються спалахи інфекційних хвороб тварин. А вітчизняні оператори потужностей зможуть наростити свій експортно-імпортний потенціал.

Нагадаємо, що уряд змінив умови транзиту продукції тваринного походження через ЄС.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується