Австралійські хлібороби нададуть гуманітарну допомогу українським фермерам – КУРКУЛЬ

 

Австралійські зернові фермери об’єднуються, щоб надати гуманітарну підтримку українським фермерам та фермерським громадам. Про це йдеться на grainproducers.com.

Як зазначається, австралійських фермерів закликали вивішувати прапори України на своїй сільськогосподарській техніці під час посіву.

«Ми хочемо, щоб фермери України знали, що вони мають підтримку в усьому світі, тому австралійських фермерів також закликають ділитися зображеннями своїх прапорів і машин у соціальних мережах з хештегом #AUSSIEGRAIN4UKRAINE», — йдеться у повідомленні.

Також на підтримку України австралійські виробники можуть пожертвувати кошти від продажу торішнього врожаю на спеціальну індивідуальну картку аграрія в Національному реєстрі виробників.

Підкомітет виробників зерна Австралії (GPA), очолюваний фермерами, був сформований для проведення кампанії зі збору коштів та прямої цільової гуманітарної підтримки у відповідь на вторгнення росії в Україну.

 

Прессекретар підкомітету та зерновий фермер з Південної Австралії Джеймс Стейсі сказав, що ця ідея виникла, коли виробники зерна та інші представники галузі хотіли знайти способи підтримати своїх родичів, які займаються фермерством в Україні.

«Ціни на зерно через цей конфлікт зросли, і ми хочемо віддати частину з цього прибутку для людей. Ми продаватимемо частину зерна для цих цілей. Ми хочемо, щоб інші австралійські фермери зробили те ж саме. Ці кошти будуть спрямовані на програми, які допоможуть українським виробникам», — зазначив Джеймс Стейсі.

Члени підкомітету також закликали до дій аграріїв з інших частин світу.

«Австралійські хлібороби першими розпочали акцію пожертвування зерна для України. Ми закликаємо наші побратимські організації по всьому світу від Франції до Канади наслідувати їх приклад», — сказали вони.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується