Сухий порт на кордоні з Україною організує Польща – Latifundist

Вчора, 5 квітня, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн-зустріч із віце-прем’єр-міністром — міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Республіки Польща Генріком Ковальчиком.

 

Про це повідомляє пресслужба Мінагропроду.

 

Зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили питання, пов’язані із налагодженням безперебійних поставок вантажів агропродовольчої продукції з України до традиційних експортно залежних ринків. Також міністри обговорили питання пошуку альтернативних логістичних шляхів їх відправки транзитними коридорами через ЄС.

 

 

«Ми дякуємо нашим польським колегам за всебічну підтримку у налагоджені транзиту української агропродукції до країн ЄС», — зазначив Микола Сольський.

 

 

Додається, що сторони розглянули умови взаємної сертифікації продукції тваринного походження на ринки обох країн, та процес нотифікацій експортних вантажів, задля пришвидшення проходження відповідних процедур на кордоні та транспортування.

 

 

«Польща наразі працює над створенням «Сухого порту» на кордоні, з метою збільшення пропускної спроможності перевезень для експорту української агропродукції, зокрема до третіх країн», — зазначив Генрік Ковальчик.

 

 

У пресслужбі повідомили, що сторони домовились про подальшу співпрацю щодо обговорених питань, а також про підтримку українського народу у важкі часи російської агресії.

 

Нагадаємо, уряд спростить вимоги до імпорту деякої сільгосппродукції під час війни.


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується