Кабмін схвалив залучення роздрібними торговельними мережами пільгових кредитів до 1 млрд грн терміном на 1 рік під 5% річних – Шмигаль – Infagro

Кабінет міністрів схвалив залучення роздрібними торговельними мережами пільгових кредитів до 1 млрд грн на 1 рік під 5% річних, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Ухвалюємо постанову, яка дозволяє торговельним мережам залучити пільгові кредити до 1 млрд грн терміном на 1 рік під 5% річних. Це дозволить поповнити оборотні кошти, не закривати магазини та розраховуватися за продукти з українськими виробниками”, – сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

У свою чергу, представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що внесено зміни до порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва щодо надання можливості роздрібним торговельним мережам отримати максимальну суму кредиту до 1 млрд грн та встановлення терміну такого кредиту на 1 рік.

Також за його словами, визначено розмір компенсації річної ставки до 5% для кредитів у розмірі від 60 млн. до 1 млрд грн., які надаються суб’єктам мережевої роздрібної торгівлі.


Джерело http://infagro.com.ua

Відповісти

Ваш email не публікується