Мінінфраструктури відзвітувало про підтримку аграріїв під час війни – Latifundist

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков Джерело фото: tsn.ua

Володимир Зеленський обговорив з міністром інфраструктури України Олександр Кубраковим розвиток української економіки в умовах воєнного часу. Одна з ключових тем — проведення посівної компанії та перезапуск економіки.

 

Про це повідомляє пресслужба міністерства інфраструктури України на сторінці в Telegram.

 

Зазначається, що команда міністерства активно працює над тим, щоб логістика вантажів працювала стабільно. Адже це запорука того, що українські аграрії вчасно отримають добрива, техніку, запчастини до неї, пальне, а підприємства зможуть отримувати сировину та експортувати свою продукцію.

 

Додається, що зараз на державному рівні розглядаються різні варіанти диверсифікації імпорту пального і проводяться перемовини з найбільшими світовими постачальниками, підписуються відповідні угоди.

 

 

«‎Аграрний сектор матиме все необхідне в умовах воєнного часу», — зазначив Олександр Кубраков.

 

 

Водночас за словами Олександра Кубракова, у всіх є розуміння, що навіть після перемоги ми не зможемо працювати, як раніше. Тому у міністерстві не лише стабілізують критично важливі для держави процеси, але й думають про те, як у довготривалій перспективі забезпечити обороноздатність економіки.

 

 

«‎Тривають перемовини зі світовими експертами не лише щодо відбудови міст, але й створення конкретних інструментів для їх захисту», — підсумував міністр.

 

 

Нагадаємо, що директор «Консалтингової групи А-95»‎ Сергій Куюн висловив думку, що зростання цін на пальне через зупинку Кременчуцького НПЗ не буде.

 


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується