Сталася пожежа на найбільшому заводі з переробки сої LDC в США – Latifundist

Компанія Louis Dreyfus Company (LDC) повідомила, що у вівторок на заводі з переробки сої та виробництва біодизеля в Клейпулі (штат Індіана, США) сталася пожежа в приміщенні для мішків, і робота порушених систем була припинена.

 

Про це пише видання Successful Farming з посиланням на Reuters.

 

Зазначається, що ніхто зі співробітників не постраждав, а пожежа була загашена до 21:15 вечора за центральним часом у вівторок, йдеться у заяві LDC. На сайті компанії LDC йдеться, що в середу постачання сої на завод було припинено. Компанія LDC стверджує, що Claypool є найбільшим повністю інтегрованим заводом з переробки сої та виробництва біодизеля у США.

 

 

«Призупинення постачання може уповільнити виробництво соєвого шроту та біодизеля у період високого попиту. Ремонтні зупинки на заводах в Айові та Міннесоті в останні місяці сприяли зростанню цін на корм для тварин та біопаливо», — йдеться у повідомленні.

 

 

Згідно з повідомленням, минулого тижня ф’ючерси на сою на біржі Чикаго зросли до 7-1,5-річного максимуму. Базовий березневий контракт подорожчав на $4,8 до $443,6 за т на початку торгів.

 

Очікувалося, що посуха в основних районах вирощування сої в Аргентині призведе до скорочення врожаю сої у цьому ключовому світовому постачальнику соєвого шроту та підвищить закордонний попит на американські постачання. Раніше цього місяця Міністерство сільського господарства США (USDA) підвищило прогноз експорту соєвого борошна зі США на 2,9% до 14,4 млн т.

 

Нагадаємо, що у лютневому звіті Conab виробництво сої у Бразилії у 2021/22 МР було знижено на 15 млн т до 125,47 млн т. Виробництво кукурудзи також було знижено на 0,56 млн т до 112,34 млн т.


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується