Одним з найпопулярніших сортотипів моркви є Шантане – AgroTimes

Фермер з міста Каховка на Херсонщині Олег Бліжніков щороку вирощує на 5-10 га. Культивує ранній гібрид типу Шантане з гарною цукристістю, товарним виглядом, транспортабельний та  лежкий.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Ми вирощуємо гібрид Абако F1, він має значний попит у споживачів, – розповів Олег Бліжніков. – Це голландський гібрид типу Шантане, ранній: дозріває за 85–90 днів після посіву. Це універсальний, стресостійкий, високоврожайний гібрид, який ідеально підходить для промислового виробництва. Коренеплоди в нього яскравого забарвлення, правильної конічної форми довжиною 14–16 см, відрізняються відмінними смаковими якостями, високою цукристістю і хорошим товарним виглядом. Вони стійкі під час транспортування, добре зберігаються».

Моркву сіють стрічками-грядами завширшки 1,1 м, у кожній стрічці по 8 рядів, міжряддя — 0,6 м. На кожну гряду кладуть дві крапельні стрічки. Використовують італійську сівалку Agricola Italiana SNT 2-290. Це восьмирядна пневматична овочева сівалка точного висіву. Перед посівом вносять комплексні добрива (нітроамофоску, діамофоску).

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується