KMZ Industries презентував стрічковий конвеєр для лінійних та фермерських елеваторів – КУРКУЛЬ

Олександр Небеський, співголова комерційного відділу, директор з продажу KMZ Industries

Компанія KMZ Industries на виставці «АгроВесна 2022» представила новий стрічковий конвеєр. Його проєктуванням займалися з лютого 2021 р., а вже в липні перший конвеєр відправили замовнику. Нове обладнання підійде для лінійних та фермерських елеваторів. Про це розповів співголова комерційного відділу, директор з продажу KMZ Industries Олександр Небеський, пише Еlevatorist.com.

«Цього року на виставку ми привезли стрічковий конвеєр, який успішно відпрацював один сезон у нашого клієнта, і тому ми готові презентувати його замовникам як машину, яка показує якісну і економну роботу», — зазначив Олександр Небеський.

Це стрічковий конвеєр повністю закритого типу. Продуктивність складає 150-175 т/год по пшениці.

«Більшість конвеєрів, які використовуються в Україні та світі, це або конвеєри відкритого типу, або такі, що мають накриття зверху. Ця конструкція повністю закрита: зверху, знизу, з боків. Вона при своїй роботі герметична, практично не виділяє пил, немає просипання зерна. Працює як ланцюговий конвеєр в закритому коробі», — розповідає Олександр Небеський.

 

Як зазначається, стрічковий конвеєр економить електроенергію та практично не вимагає очистки після роботи.

«Днище конвеєра футеровано високомолекулярним поліетиленовим полотнищем, по якому рухається стрічка, там немає підтримуючих роликів. Продукт, який накопичується знизу, по суті забирається самою стрічкою і зводиться до привідної станції, де вивантажується в точці вигрузки», — додав Небеський.

Чистити його треба лише в перевідній та натяжній станціях, де є люки обслуговування. В проміжних секціях конвеєр чистки не потребує.

Стрічковий конвеєр може бути обладнаний будь-яким мотор-редуктором.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується