«Пан Індик-1» вирощує птицю без антибіотиків і гормонів росту – AgroTimes

Фермерське господарство «Пан Індик-1» (Чернівецька область), завозить добовий молодняк індика з Європи.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів директор господарства Сергій Семенів.

«Там же декілька років придбали й усе устаткування для вирощування товарного індика важкого кросу Біг 6, – зазначив він. – Усю технологічну схему вирощування та рецептуру кормів для птиці розробили європейські спеціалісти».

Індика вирощують 140 діб, індичку – 110, потім вивозять птицю на забійний цех.

За словами Сергія Семеніва, найскладніший період вирощування індика – до місяця, коли відбувається імунізація птиці.

«Ми робимо обов’язкові щеплення від інфекційних хвороб, щоб захистити птицю, максимально зберегти поголів’я та його здоров’я, і вже потім медикаментозно не втручатися, – розповів директор. – Відходити від рекомендацій спеціалістів із технології вирощування ми не дозволяємо. Це стосується і виникнення небезпечних хвороб, зниження живої ваги та збереженості птиці».

Нещодавно на підприємстві запровадили систему НАССР. «Знаходимо, де може бути порушення чи зараження, кожну точку контролюємо, щоб на виході була максимально якісна продукція», – підкреслив Сергій Семенів.

«Пан Індик-1» купує комбікорм на Летичівському комбікормовому заводі, де впроваджено найсучасніші вимоги до виробництва, згідно з міжнародними стандартами.

«Не даємо ані антибіотиків, ані гормонів росту, роблячи акцент на збалансованій повноцінній годівлі відповідно до віку птиці», – додав Сергій Семенів.

Як повідомлялося, в Україні сьогодні немає сенсу нарощувати поголів’я індиків.

Нагадаємо, у 2021 році на перероблення надійшло на 3% менше індиків.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується