Як держава підтримує стартапи в аграрній галузі? – SEEDS

Як розвиваються технологічний напрямок у сфері агро, та чим можуть допомогти та здивувати аграріїв українські стартапи розповість Олександр Романішин, екс-заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (2020-2021), радник міністра агрополітики, ментор ISE Corporate Accelerator, під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ», повідомляє SEEDS.

“Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з ISE Corporate Accelerator працює над розвитком AgriFoodTEch-інновацій, створюємо AgriFoodTEch-інноваційну екосистему країни. Наприклад, ми створюємо огляди, щоб продемонструвати напрямок руху аграрних інновацій в Україні. Разом з МХП організували агрохакатон. Це був своєрідний конкурс агротехнічних стартапів. Переможці хакатону у лютому їдуть в Дубай на Agro Innovation Week. Крім того, великі агрохолдинги почали співпрацю зі стартапами, які брали участь у хакатоні. Мета нашої діяльності – показати, що Україна не лише сировинна країна, а й країна інновацій”, – зазначає Олександр Романішин.

“Крім того, спільно з USAID ми створили каталог агротехнологій, який налічує понад 100 українських успішних технологічних стартапів. Плануємо надрукувати друге видання англійською мовою та популяризувати українські стартапи на виставках та інших заходах за кордоном. Також запустимо проєкт Агроакселерація, який триватиме протягом трьох місяців. Будемо відбирати стартапи в сфері агро- та фуд-технологій, представники яких зможуть отримати нові навички та знання щодо залучення інвестицій, роботи з клієнтами та ін.”, – розповідає Олександр Романішин.

Детальніше про розвиток інновацій у агро та про їх держпідтримку фахівець розповість під час конференції.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується