У Данії скоротилося поголів’я свиней – AgroTimes

За даними Статистичного управління Данії, поголів’я свиней у країні скоротилося на 1,8% за останні 12 місяців і склало 13,15 млн голів.

Про це пише PigUA з посиланням на Euromeatnews.

Скорочення торкнулося всіх категорій і вікових груп. Так, загальне поголів’я племінних свиней у січні 2022 року втратило 3,2%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Крім того, кількість свиней на забій цього року скоротилася на 2,3% і склала 3,2 млн голів.

Ціни на свиней у більшості країн Європи тримаються низькими вже деякий час. ЄС бореться з надмірною пропозицією свинини через коронавірус, АЧС у Німеччині та зниження попиту на імпорт з боку Китаю. Рентабельність виробників перебуває під серйозною загрозою, тому скорочення поголів’я свиней у Данії не викликає подиву.

«Однак у країні виробництво свиней, як і раніше, популярне, і бажаючих замінити тих, хто залишає цей сектор, досить багато, – зазначив провідний аналітик AHDB Дункан Уаятт. – Данія – ключовий постачальник свинини до Великої Британії, і свинина за конкурентними цінами, ймовірно, впливатиме на наш внутрішній ринок найближчі тижні і місяці».

Нагадаємо, в Україні поголів’я свиней за 2021 рік скоротилося до 5,5 млн голів, а на перероблення надійшло на 4,9% більше.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується