Представили нове покоління напівнавісних плугів – AgroTimes

PÖTTINGER створив нове покоління напівнавісних плугів SERVO T 6000. Основна рама та система захисту від перевантажень і каміння NOVA були докорінно змінені й тепер є основою надійного використання.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Система TRACTION CONTROL забезпечує в SERVO T 6000 активне переміщення центру ваги з плуга до трактора. Завдяки цьому задня вісь трактора може додатково довантажуватися до 1100 кг за одночасного й оптимального копіювання поля плугом.

Пробуксування зменшується і, відповідно, знижуються витрати пального – до 3,5 л/га. Разом з тим мінімізується шкідливе ущільнення ґрунту задніми колесами.

Тепер можна не використовувати додаткове баластування задньої осі. Завдяки передачі зусилля ваги плуга достатньо лише фронтального баластування.

Новий плуг SERVO T 6000 має менше точок змащування. Додатково всі оборотні долота виходять у  серійній комплектації в якості лінійки DURASTAR. Це дозволяє підвищити період експлуатації знаряддя.

Геометрія приєднання трактора змінилися: шини стали більші, конструкція тракторів вище. Тому PÖTTINGER адаптував та оптимізував геометрію нового SERVO T 6000 саме до розмірів нових тракторів.

Напівнавісний плуг приєднується до трактора за допомогою двозрізної нижньої тяги. Довге дишло забезпечує більше простору для різних маневрів і вузьких в’їздів на поле.

Налаштовується плуг легко, на інтуїтивному рівні. Робоча глибина регулюється за допомогою поворотних кліпс. Першу ширину корпусу можна встановити за допомогою обертового шпинделя, розміщеного на стабілізаторі, або гідравлічно в якості опції. З плугами PLUS та PLUS NOVA робочу ширину можна гідравлічно регулювати відповідно до стану ґрунту, типу використання або продуктивності трактора. Тиск спрацювання системи захисту від перевантажень та каміння NOVA можна легко змінити за допомогою блоку керування на тракторі – сила спрацювання становить максимум 2200 кг.

Конструкція рами була оптимізована для більших навантажень. Зусилля йде по прямій, відхилення зведені до мінімуму. Крім того, нова конструкція захищає всі підшипники та деталі приєднання.

Нагадаємо, PÖTTINGER пропонує аграріям нові рішення для висіву культур.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується