“Добродія Фудз” розпочне виробництво безглютенових вівсяних пластівців – AgriGator

Наприкінці січня компанія “Добродія Фудз” успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників).

На сьогодні “Добродія Фудз” ­– це єдина компанія в Україні серед виробників вівсяних пластівців, яка має такий Сертифікат та є ліцензованим виробником безглютенової продукції.

«Щоб стати виробником безглютенових пластівців, треба було пройти ряд складних етапів – від оцінки ризиків до відпрацювання кожного процесу окремо та гарантовано отримати продукцію відповідної якості. Це була досить непроста задача, але наша команда професійно відпрацювала її в ланцюзі від поля до переробки», – прокоментувала Ірина Брославцева, директор компанії “Добродія Фудз”.

Як повідомили в компанії, вже наприкінці лютого на заводі в Чернігівській області розпочнуть виготовлення нового продукту – вівсяних пластівців без глютену з цільного зерна “Gluten free” в лінійці WOWСЯНКА.

«”Добродія Фудз” є безумовним експертом у виготовленні вівсяних пластівців, але й наші споживачі все частіше цікавляться питаннями корисного харчування та шукають рішення для різних потреб і запитів. Тренд на споживання безглютенових продуктів стає ще актуальнішим. Тож ми з гордістю можемо запропонувати WOWСЯНКу Gluten free – сертифіковані вівсяні пластівці без глютену найвищої якості», – поділилась Юлія Габай, маркетинг-директор компанії “Добродія Фудз”.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується