Ціни на сільгосппродукцію не змінюватимуть 52% агровиробників, – опитування – AgroTimes

У січні-березні 2022 року 52% сільгосптоваровиробників не бачать приводів для цінових змін на продукцію.

Про це свідчать результати опитування, яке було проведено Держстатом.

Згідно із результатами опитування, 39% респондентів оцікують на підвищення цін на сільосппродукцію у січні-березні 2022 року, а 9% вважають, що ціни на продукцію їх підприємства мають знизитися.

Також 8% опитуваних очікують на збільшення обсягів виробництва у січні-березні 2022 року.  52% респондентів вважає, що обсяги виробництва продукції залишаться без змін, 40% сільгоспвиробників осікують на зниження обсягів виробництва.

Також аграрії відповіли й на питання щодо кількості працівників на підприємствах й перспективи щодо скорочення або розширення штату.

Зокрема, 14% респондентів розраховують на збільшення кількості працівників у січні-березні 2022 року, 15% планують скоротити штат. А 71% серед опитаних аграріїв планують залишити кількість працівників без змін.

В опитуванні взяли участь 838 підприємств, які займаються економічною діяльністью за КВЕД «Сільське господарство» (розділ 01, крім груп 01.6, 01.7 за КВЕД-2010)

Нагадаємо, ринкові ціни на сільгосппродукцію можуть зрости на 15-18% .


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra