В Україні розроблять план трансформації продовольчих систем до 2030 року – КУРКУЛЬ

Володимир Зеленський видав указ про трансформацію системи продовольчої безпеки та подальше утвердження України як одного зі світових лідерів-експортерів сільгосппродукції. Повідомляє Kurkul.com.

Зокрема Президент постановив, КМУ розробити у строк 2 місяці та затвердити план заходів щодо трансформації продовольчих систем в Україні на період до 2030 р., передбачивши, зокрема:

  • визначення національних пріоритетів трансформації за такими напрямами, як здорове харчування, дружнє до довкілля виробництво, стійкість до ринкової нестабільності та доступність харчових продуктів для всіх груп населення;
  • забезпечення реалізації національних пріоритетів трансформації продовольчих систем, зокрема, під час розроблення проєктів прогнозних і програмних документів та проєктів нормативно-правових актів, насамперед у сферах с/г, з питань продовольчої безпеки, безпечності та якості харчових продуктів;
  • запровадження системи моніторингу реалізації національних пріоритетів трансформації продовольчих систем в Україні на період до 2030 р. з обов’язковим оприлюдненням результатів такого моніторингу щороку до 1 березня.

 

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2022 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується