Як унеможливити ризики в роботі сушарки – AgroTimes

Щоб мінімізувати ризики в роботі сушарки, на етапі проектування конструкції теплогенератора потрібно подбати про запобігання пожежонебезпечним ситуаціям, потраплянню до сушарки шкідливих хімічних сполучень і забезпечити автоматичну зупинку роботи за виникнення позаштатної ситуації.

Про це під час Всеукраїнського практичного форуму «Власний елеватор» розповів директор компанії «ТЕФФ» Юрій Фаренюк.

Для того, щоб передбачити та виключити будь-які ризики системи безпеки теплогенераторів TEFF проектують індивідуально, відповідно до типу зерносушарки, з урахуванням експлуатації за 100% навантаження.

«Під час проектування конструкції ми повністю виключаємо неспалювання хімічних сполук, що можуть потрапити до сушарки, або виникнення іскри. Щоб спалювання було ефективним, в димових газах має бути допустима мінімальна кількість тих хімічних сполук, що вважаються шкідливими для довкілля, а отже, й для зерна. Також встановлюємо автоматику, куди входить система безпеки, що має функцію гасіння сушарки. Таке обладнання дає можливість помітити те, що не побачить людське око, й попередити виникнення ризиків», – розповідає Юрій Фаренюк.

Система безпеки теплогенератора, що проектується фахівцями компанії TEFF, надає багато показників роботи. Так, оператор, або будь-хто інший, може бачити на екрані температуру й керувати нею, помічати якісь збої в запрограмованому алгоритмі роботи сушарки.

«Цим екраном можна користуватися так само, як мобільним телефоном. Це фактично дає можливість відслідковувати роботу сушарки, бачити всі можливі ризики і, відповідно, або попередити їх, або повністю проаналізувати роботу обладнання й змінити щось», – додає Юрій Фаренюк.

Нагадаємо, безпечне сушіння можливе за дотримання оптимальних температур.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується