Понад 30 українських виробників харчової промисловості представлять свої експозиції на «Експо – 2020» – АГРОПОЛІТ

З 12 по 16 лютого 2022 року заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба візьме участь у презентаційних заходах у складі офіційної делегації від України в рамках роботи українського павільйону на Всесвітній виставці «Експо – 2020» (м. Дубай, ОАЕ) з метою двосторонніх зустрічей з високопосадовцями ОАЕ з питань аграрної та продовольчої політики. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У рамках  проведення «Agrо UA: smart decisions» відбудеться одна з найвпливовіших щорічних виставок харчової промисловості й виробництва напоїв «Gulfood 2022».

Понад 30 наших виробників харчової промисловості й напоїв зможуть представити свої експозиції в Українському павільйоні.

Це унікальний майданчик для демонстрації та обміну найкращими практиками та пошуку надійного партнерства, адже серед учасників понад 5 000 компаній і близько 98 000 відвідувачів з понад 190 країн світу.

У рамках тематичних днів передбачається:

    • представлення колективної експозиції українських виробників на міжнародній виставці харчової промисловості й виробництва напоїв «Gulfood 2022»;

 

    • презентація компаній на майданчику українського павільйону на Всесвітній виставці «Експо – 2020» діловій спільноті комплексу «Експо-2020»;

 

    • проведення B2B та B2G заходів на павільйонах країн-учасниць виставки;

 

    • відвідання Дубайського товарно-сировинного центру (DMCC).

 

У разі зацікавленості заявку слід надсилати на електронну адресу a.bondar@export.kyiv.ua, контактний номер+38093-263-10-12, Анна Бондар, або заповнити форму на сайті.

Нагадаємо, аграріям презентують новітні зернові технології.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується