На Запоріжжі фермера судитимуть за розтрату 1 млн грн коштів “Аграрного фонду” – SEEDS

Прокурори Запорізької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника фермерського господарства за фактом заволодіння бюджетними коштами АТ «Аграрний фонд» та подальшої легалізації майна одержаного злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209 КК України).

Про це повідомляє  обласна прокуратура.

За даними слідства, між акціонерним товариством, засновником та власником 100% акцій якого є держава та фермерським господарством укладено договір поставки насіння пшениці.

Отримавши на рахунки в якості передплати понад 1 млн грн бюджетних коштів фермер вирішив заволодіти ними та розпорядитися на власний розсуд. Більше того, зібраний врожай, який він мав би поставити фонду, керівник суб’єкта підприємництва реалізував третім особам по ціні вищий ніж у згаданому правочині. За вказаних обставин державі спричинено збитки на понад мільйон гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими  Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Як раніше повідомляв SEEDS, черкаські слідчі завершили розслідування справи щодо викрадення гербіцидів із фермерського господарства та направили обвинувальний акт до суду.

Як зазначається, в кінці липня минулого року правоохоронці затримали учасників об’єднаного злочинного угрупування. Невідомі особи у балаклавах зі зброєю проникли на територію підприємства на Уманщині Черкаської обл. та викрали гербіцидів на суму понад мільйон гривень.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується