ЄвроХім купує австрійського виробника азотних добрив за €455 млн – Latifundist

Світовий виробник мінеральних добрив — група «ЄвроХім» розпочала переговори з австрійською компанією Borealis про покупку азотного бізнесу.

 

Про це пише видання ElDala.

 

Зазначається, що в результаті операції «ЄвроХіму» перейдуть п’ять виробничих підприємств у Європі, а також уся мережа збуту та дистрибуції.

 

 

«Вартість підприємства встановлено на рівні €455 млн. Угода підлягає схваленню регулюючими органами та відповідним коригуванням ціни на момент закриття угоди», — говориться в повідомленні.

 

 

Згідно з повідомленням, завершення угоди очікується у другій половині 2022 р.

 

Видання пише, що Borealis володіє заводами з виробництва добрив у центрі важливих рослинницьких регіонів Австрії та Франції. Маючи понад 50 дистрибуторських центрів по всій Європі та щорічно поставляючи близько 4 млн т продукції (у тому числі близько 0,8 млн т рідкого технічного азоту та близько 0,15 млн т меламіну) до Західної, Центральної та Південно-Східної Європи через дистрибуторську мережу Borealis LAT. Компанія є одним із провідних виробників добрив у Європі.

 

Зазначається, що Borealis також є лідером на ринку меламіну, її підприємства в Австрії та Німеччині постачають необхідну сировину в основному для деревообробної галузі. Меламін і рідкий технічний азот є важливими новими напрямками для «ЄвроХіму», що дозволяють розширити портфель азотної продукції в Європі.

 

 

«Приєднання азотного бізнесу компанії Borealis до нашого портфеля після відповідного затвердження значно зміцнить наші позиції на такому ключовому ринку, як Європа», — сказав генеральний директор групи «ЄвроХім» Володимир Рашевський.

 

 

Згідно з повідомленням, дистрибуторська мережа Borealis у Франції, Центральній та Східній Європі, в основному вздовж річки Дунай, включає п’ять виробничих підприємств: три у Франції і по одному в Німеччині та Австрії. У 2020 р. обсяг продажів склав 3,9 млн т, а виручка — €908 млн.

 

Зазначається, що угода має пройти стандартні процедури консультацій із представниками працівників компанії Borealis та звичайні нормативні затвердження.

 

Нагадаємо, що Росія вводить тимчасову заборону на експорт аміачної селітри з 2 лютого по 1 квітня 2022 р. включно.


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується