APH Group придбала компанію Agri 2.0 і продовжує зростати в Україні – AgroTimes

Дистриб’ютор сільськогосподарської техніки APH Group придбала компанію Agri 2.0 CIS B.V., включаючи її активи в Росії та Україні станом на 1 січня 2022 року.

Про це повідомляє прес-служба Agri 2.0.

Agri 2.0 займає лідируючі позиції в галузі обладнання для точного землеробства в Росії та Україні, де представляє продукцію Raven та Precision Planting. Протягом останніх років Agri 2.0 розширила асортимент своєї продукції сівалками точного висіву для роботи за технологіями Strip-Till та No-Till, представляючи продукцію компаній Harvest International та Horizon.

«Завдяки цьому придбанню Agri 2.0 зможе продовжити свій розвиток. APH Group – амбітна та професійна організація з чіткою стратегією, яка бачить такі ж можливості для подальшого зростання в Росії, Україні та їх сусідніх країнах як і ми», – зазначає Крістіан де Вріс, який залишиться генеральним директором Agri 2.0, а також увійде до ради директорів APH Group.

Також відзначають, що з придбанням Agri 2.0 APH Group розширює продуктовий портфель, географію діяльності та виходить на нові сегменти ринку. П’ять майданчиків Agri 2.0 у Росії (Липецьк, Орел і Краснодар) та Україні (Черкаси та Хмельницький) будуть інтегровані в організацію APH Group. 45 співробітників у п’яти місцях служби залишаться та продовжать діяльність у нинішніх місцях під назвою Agri 2.0. Після придбання цього APH Group матиме 18 регіональних точок продажу та обслуговування у 10 країнах.

«APH Group фокусується на обладнанні та установках для вирощування картоплі та овочів. Додавання продукції Agri 2.0 дає APH Group можливість представити своїм клієнта цікавіші варіанти додаткового обладнання та рішень для клієнтів, які активно займаються вирощуванням кукурудзи та зернових культур», – додають у публікації.

Раніше ми повідомляли, за 5 років ринок точного землеробства зросте мінімум удвічі.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується