Україна готує пробні партії яблук для Індії – AgroTimes

Держпродспоживслужба спільно з Посольством України в Індії зуміли знову домовитися з індійськими посадовцями про пробні експортні партії яблук.

Про це голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

Чиновниця зазначила, що у 2018 році Україна та Індія вже домовились про пробні партії українських яблук. В 2019 році наші експортери розпочали поставку. Однак, натомість на частину партій отримали нотифікації про невідповідність. Про фітосанітарні вимоги в Україні  дізналися вже після поставки. В результаті експорт було зупинено.

«Минулого року ми зуміли виправити ситуацію. В 2021-му  Держпродспоживслужба спільно з Посольством України в Індії зуміли знову домовитися з індійськими посадовцями про пробні експортні партії, – наголосила Владислава Магалецька. – Тепер вже ніхто не має права на помилку. Українські яблука мають повністю відповідати всім вимогам, які передбачені індійським законодавством».

Голова Держпродспоживслужби додала, що Індія – один із найцікавіших ринків у світі. Тому всі держави-експортери яблук намагаються там закріпитися. Це не так просто – ринок досить специфічний.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується