Невчасне увімкнення й вимкнення приводу може пошкодити ВВП – AgroTimes

Увімкнення й вимкнення приводу ВВП трактора в заданий час надзвичайно важливе, наприклад, під час опускання задньої навіски. Якщо час вибрано неправильно, можна пошкодити ВВП.

Про це повідомляє прес-служба New Holland на своїй Фейсбук-сторінці.

Щоб уникнути таких проблем, компанія New Holland у базовій комплектації тракторів серії Т6000 реалізувала увімкнення ВВП за допомогою простого перемикача «на себе/від себе» з функцією автоматичного плавного запуску, що поступово збільшує крутний момент залежно від навантаження. Це запобігає пошкодженням силової передачі під час роботи з високоінерційним агрегатованим обладнанням, наприклад, з прес-підбирачами.

«Для виняткової простоти експлуатації трактор можна обладнати опційним ВВП з автоматичною системою увімкнення і вимкнення. З таким варіантом комплектації оператор може не хвилюватися, що зробить щось невчасно чи випадково пошкодить агрегатоване обладнання, оскільки увімкнення і вимкнення приводу ВВП залежить від положення задньої навісної системи. Зовнішні органи управління ВВП є у базовій комплектації», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, аграріям репрезентували революційні рішення в конструкції садового трактора.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується