Сільське господарство України адаптується до глобальних змін клімату, — Роман Лещенко – АГРОПОЛІТ

До діалогу навколо теми сталого використання землі та збереження наявних сільськогосподарських угідь в умовах глобальних змін клімату має долучитися вся міжнародна спільнота. На цьому акцентував міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко під час своєї промови на 14-й Берлінській Міністерській конференції з питань сільського господарства, передає прес-служба Мінагрополітики.

Вона відбулася в рамках Глобального форуму з питань продовольства та сільського господарства (GFFA).

«Сільське господарство має адаптуватися до нових кліматичних умов. Це не просто потреба, це вимога для всіх країн світу, які хочуть посідати лідерські позиції в сфері аграрного розвитку та робити свій внесок у продовольчу безпеку нашої планети», – наголосив міністр учасникам заходу.

Він розповів, що уряд України продовжує надавати системну підтримку аграрному сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях.

 

Ми стратегічно сьогодні обрали для себе декілька ключових напрямів: це насамперед відновлення та модернізація зрошувальних систем, підтримка малих та середніх фермерських господарств, стимулювання інноваційної діяльності аграріїв. Це допоможе нам розвивати сільське господарство нашої держави, забезпечуючи стабільні врожаї та реагуючи на виклики глобальних змін клімату», – підкреслив Роман Лещенко.

 

За результатами Міністерської конференції з питань сільського господарства було ухвалено підсумкове комюніке, яке містить рекомендації щодо покращення сталого використання землі.

Нагадаємо, в Україні створять Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується