Синоптики прогнозують відносно теплий тиждень з опадами та ожеледицею – SuperAgronom

Прогноз погоди на початок лютого 2022 р. досить обнадійливий: вітри почнуть слабшати, температури коливатимуться в межах від -9°С до +7°С. Та попри це, тиждень буде багатим на опади, слід очікувати ожеледицю.

Про це повідомляють експерти Метео Фарм.

 

«Останній день січня пройде з короткочасними опадами, суцільною хмарністю та штормовим вітром. Лише на півдні та південному – заході передбачається сонячна погода з частковою хмарністю, без істотних опадів. Поступово вітер почне слабшати та вже з 3 лютого середня швидкість досягатиме 2-5 м/с», — зазначають метеорологи.

 

За їх словами, впродовж тижня очікуються короткочасні опади, ожеледь, ожеледиця, налипання мокрого снігу, на Півдні дощитиме.

2 лютого значні опади пройдуть на Сході, в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпровській та Полтавській областях. 3 лютого значні снігопади та мокрий сніг очікуються в Донецькій та Луганській областях. Найбільша кількість опадів прогнозується у Закарпатській області протягом 2, 4, та 5 лютого.

В нічний час на Півночі температура досягне відмітки -1…-9°С, денна  температура знаходитиметься в межах -4…+2°С, в східних областях вночі -9…+2°С, вдень повітря прогріється до -3…+4°С.

В центральних областях вночі температура коливатиметься від 0 до -8°С, вдень становитиме -4…+2°С, на Заході вночі 0…-7°С, вдень -3…+5°С. В південних областях нічна температура досягне відмітки -7…+2°С, денна -2…+7°С. Температура ґрунту досягне позначки -3…+1°С, на Заході та у Вінницькій області знаходитиметься в межах 0…-5°С.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується