Погода в Україні: синоптики попередили про штормовий вітер до 30 м/с та значні опади – SuperAgronom

Прогноз погоди в Україні невтішний. Впродовж вихідних 29-30 січня вся територія буде оповита суцільною хмарністю, лише на Півдні з проясненням. Очікуються потужні штормові вітри та значні опади.

Про це інформують синоптики Метео Фарм.

Зазначається, що короткочасні опади не проявлять себе лише на Півдні, на решті території очікується сніг, який буде поступово переходити у рідкий стан. Вітер посилиться, середня швидкість досягне 13 м/с, пориви до 20-25 м/с.

 

«30 січня відбудеться ще кардинальніше погіршення погодних умов. Адже вітер досягне штормового характеру, середня швидкість 10-18 м/с, пориви до 20-25 м/с, на Закарпатті до 28-30 м/с. Посиляться опади, сніжитиме скрізь, на Півночі та Заході пройдуть значні опади. Максимальна кількість опадів до 25 мм очікується в Закарпатській області», — наголошують метеорологи.

 

Температури упродовж 29-30 січня на переважній території України у нічний час коливатимуться від -1 до -5°C, однак на Заході прохолодніше -1…-7°C. Денні температури знаходитимуться в межах -1…+5°C, на Заході -3…+5°C.

Значні опади та коливання температур сприятимуть утворенню ожеледиці, ожеледі та налипанню мокрого снігу. Існує ризик пошкодження ліній електропередач та падіння дерев.

Також зазначається, що у столиці України суцільна хмарність, очікуються опади, вночі -3°C, денна температура становитиме +1…+3°C.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується