В Україні подорожчали зернові — огляд за 24 січня від Zernotorg.ua – КУРКУЛЬ

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

 

З початку тижня в українських портах зросла вартість пшениці та кукурудзи. Так пшениця фуражна та продовольча подорожчала в Миколаївському порту на 37 грн/т, а в портах Одещина на 22-24 грн/т. Кукурудза додала в ціні 50 грн/т і тепер її вартість складає 7 948 грн/т в Миколаївському порту та 7 867 грн/т в портах Одеської обл. Ціна ячменю не змінилась.

Щодо сої, то її вартість в портах Одеської обл. наразі становить 20 000 грн/т.

Як прокоментував Kurkul.com аналітик Zernotorg.ua Олександр Тищенко, попри ріст біржових котирувань на соєві боби і рослинні олії, який триває з кінця грудня, фізичний ринок в Україні поводить себе доволі спокійно. Ціни на соняшник та сою поступово знижуються.

 

Ціни на зернові та олійні

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2022 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується