Чого очікувати українським виробникам плодоовочевої продукції цього року: почуйте відповідь УПОА на конференції в Києві – Fruit-Ukraine

Український ягідний та плодоовочевий ринок перебуває на стадії важливих трансформацій. Розвивається доробка та переробка, відкриваються нові експортні ринки. Частина гравців ринку вже не просто висаджують плантації чи сади, вважаючи, що покупець знайдеться, а будують довготермінові плани та працюють над маркетингом. Як розрахувати перспективи бізнесу на плодоовочевому ринку, отримати хороший урожай та вигідно продати продукцію, розкажуть галузеві фахівці, виробники з багаторічним досвідом та постачальники технологічних рішень під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ» 15 лютого о 12:00 в МВЦ Києва, повідомляє SEEDS. Реєстрація обов’язкова ТУТ.  Кількість місць обмежена.

Одним зі спікерів заходу стане президент Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Тарас‎  Баштанник. Виступ фахівця буде присвячений прогнозам розвитку і діяльності глобальних плодово-ягідних ринків та України в ньому. Очільник УПОА розповість, до чого готуватися українським виробникам у 2022 році.

Фахівець, зокрема, говорить про неминучість розвитку експорту.

Наприклад щодо лохини Тарас Баштанник висловив таку думку:  «Поступове зниження котирувань на внутрішньому ринку пов’язане зі зростанням пропозиції. А споживання не може зростати такими ж темпами, як виробництво. У 2023 чи 2024 році обсяги виробництва перевищать попит і більшість виробників обиратимуть — продавати в Україні, чи експортувати. Доведеться експортувати‎»‎.

Прогнози президента УПОА щодо інших ягід та розвитку світового ринку в цілому можна буде почути під час конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ». 

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна».

Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням.

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів для співпраці: +38(099) 737-17-92


Джерело https://fruit-ukraine.org

Відповісти

Ваш email не публікується