Lozova Machinery дослідила ефективність своїх ґрунтообробних агрегатів – AgroTimes

Компанія Lozova Machinery демонструє результати другого етапу дослідження ефективності ґрунтообробних агрегатів: робота чотирьох різних машин на першій обробці ґрунту по стерні соняшнику.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Висота стерні соняшнику становила 181,7 см, маса рослинних залишків – 1268,6 г/м². Вологість ґрунту – 7-8,6%, твердість – 0,44-2,68 МПа. Умови випробування були дуже складні. Зазначають, що якість роботи оцінювали за такими критеріями: гребнистість дна, кришення ґрунту, вміст агрономічно-цінних агрегатів, підготовка залишків до розкладання та мульчування, ефективність підрізання стерні та бур’янів.

За результатами випробування рублячий ротаційний подрібнювач DUCAT RST з робочим органом ніж-ротор на соняшнику виявився найефективнішим. Агрегат забезпечив майже стовідсоткове підрізування стерні та бур’янів, 70% мульчування поверхні подрібненими залишками. Обладнання продемонструвало найкращий результат із розщеплення стебел.

Коротка дискова борона-лущильник DUCAT-2,5 є найкращою у підрізанні бур’янів і стерні, а також у закладанні їх у ґрунт. Подрібнення, розщеплення та мульчування залишків борона виконує так само добре, проте за показниками трохи поступається ротаційному подрібнювачу та агрегату вертикальної обробки.

Найбільш ефективним ґрунтообробним знаряддям в мульчуванні є агрегат DUCAT UVT-6 Verti-till. Турбо-диск забезпечив мульчування понад 80% подрібнених і розщеплених пожнивних залишків соняшнику.

Важка зубова борона LIRA XL-21 завдяки важкій рамі та зубним робочим органам виконує вичісування стеблистих залишків та бур’янів на середньому рівні. Агрегат не зовсім підходить для стерньової обробки поля саме з високою стернею великостеблових культур, але дозволяє проводити середню за якістю обробку з максимальною продуктивністю.

«Польове дослідження показало, що всі ґрунтообробні знаряддя забезпечують необхідні параметри структури ґрунту й гребнистості її дна», – відзначає виробник.

Нагадаємо, Lozova Machinery запускає у серійне виробництво нову дискову борону DUCAT UVT.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується