Україна та Азербайджан співпрацюватимуть у сфері земельних відносин — підписано меморандум – АГРОПОЛІТ

Держгеокадастр підписав із Міністерством економіки Азербайджанської Республіки Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру. Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Зазначається, що у Києві відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Міністерством економіки Азербайджанської Республіки щодо співробітництва у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру. З української сторони документ підписав в. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський, з азербайджанської – Міністр економіки  Мікаїл Чингіз огли Джаббаров. Захід відбувся в межах робочого візиту Президента Азербайджанської Республіки Ільгама Гейдара огли Алієва до України.

 

Підписання цього Меморандуму відкриває великі можливості для активізації співробітництва між Україною та Азербайджанською Республікою у сфері земельних відносин. Досягнення Азербайджану у земельній реформі є визначними і Україна, зі своєї сторони, не тільки готова переймати найкращий досвід наших азербайджанських колег, але й ділитися власним» – зазначає Сергій Завадський.

 

Нагадаємо, Україна розширить співпрацю з Азербайджаном у сфері продовольчої безпеки.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується