Китай повертається до масштабного виробництва кукурудзи – SuperAgronom

Згідно з нещодавно оприлюдненими офіційними даними уряду Китаю, у 2021 р. країна виробила 273 млн тонн кукурудзи, що на 12% більше, ніж у 2020 р. Це свідчить про повернення до тих обсягів виробництва, що були до 2015 року.

Про це пише Producer.com.

У 2015 році, коли китайські аграрії отримали величезний урожай кукурудзи і був значний її надлишок, міністерство сільського господарства країни запропонувало скоротити виробництво королеви полів на користь інших культур — бобових, зернових та кормових.

 

«Про цей план було зручно забути після кількох років аукціонів кукурудзи, які спустошили склади, а ціни на кукурудзу зросли в 2020 році», — йдеться у матеріалі.

 

За даними Dim Sums, за перші 10 місяців 2021 року країна імпортувала 26 млн тонн кукурудзи. Це втричі більше, ніж за аналогічний період 2020 року — 7,8 млн тонн. Деякі експерти зазначають, що це одна з головних причин зростання цін на зернові та олійні культури у 2021 році.

Наголошується, що наразі китайський уряд повернувся до активного стимулювання виробництва кукурудзи. Президент Китаю Сі Цзіньпін, схоже, стурбований можливим продовольчим ембарго США, повідомляється у блозі Dim Sums.

 

«Ми не повинні дозволяти іншим ставати на заваді для вирішення основної проблеми національного виживання — харчування», — сказав Цзіньпін у нещодавній заяві.

 

Китайські аграрії у 2021 р. засіяли кукурудзою 107 млн акрів (43,3 млн га), що всього на 4 млн акрів менше 2015 року.

При цьому, аналітик MarketsFarm Брюс Бернетт не стурбований тим, що Китай повернеться до свого колишнього статусу потужного виробника кукурудзи з переповненими державними запасами врожаю, навіть з урахуванням того, що це значно впливає на світові ціни.

 

«Я не розглядаю це як постійний профіцит, який нависне над ринками», — сказав він.

 

Це пояснюється тим, що попит на кукурудзу в Китаї продовжує постійно підвищуватись через зростаючу чисельність населення країни та покращення раціону харчування.

Також зазначається, що Китай продовжить імпортувати кукурудзу, зокрема через складнощі в логістиці. Існує великий географічний розрив між тим, де кукурудза в Китаї вирощується на півночі, і тим, де вона споживається тваринницьким сектором країни на півдні, тому в багатьох випадках вигідніше імпортувати врожай у іноземних постачальників, таких як США.

Крім того, пан Бернетт сказав, що п’ятирічне затишшя у виробництві в Китаї також частково спричинене несприятливими погодними умовами, які можуть знову виникнути в будь-який момент.

 

«Якщо державні резерви знову почнуть зростати, їх завжди можна буде вичерпати, відновивши загальнонаціональний мандат на етанол E10, який був оголошений у 2017 році, а потім відмінений, коли ціни на кукурудзу почали зростати», — підкреслив аналітик MarketsFarm.

 


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується