Громадам з держбюджету виділять 130 млрд грн на розвиток – АГРОПОЛІТ

У 2022 році ОТГ отримають з державного бюджету рекордну підтримку на розвиток та розбудову інфраструктури. Загалом понад 130 млрд грн. Про це йдеться в інфографіці, оприлюдненій на сайті політичної партії «Слуга народу».

«Це вкрай важливе рішення, адже розвиток кожної громади означає загальний розвиток країни. Нагадаємо, що Державний бюджет на 2022 рік є бюджетом громад і місцевого самоврядування», — сказано у повідомленні.

Як повідомляється, із загальної суми 66,8 млрд грн передбачено на розвиток дорожньої інфраструктури, 27,5 млрд грн — на регіональний розвиток, 7,1 млрд грн — на розвиток сільських територій. Також 6,8 млрд грн — на державну підтримку розвитку освіти, 5,4 млрд грн — розвиток охорони здоров’я, 4,4 млрд грн — підтримку сільгоспвиробників, 3,3 млрд грн — інші напрями розвитку територій (зокрема, ЦНАПи),

У політсилі додали, що також 2,5 млрд грн планується виділити на розвиток транспортної інфраструктури, 1,9 млрд грн — на розвиток у сфері культури, 0,9 млрд грн — розвиток спортивної інфраструктури.

Нагадаємо, що у держбюджеті-2022 заклали 1,5 млрд грн громадам на проведення розрахунків на час опалювального періоду.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується